Sylwester

Każdego roku organizujemy turnus sylwestrowy, który obejmuje minimum 3 noclegi – w dowolnym terminie zawierającym noc sylwestrową. Nie ma możliwości przyjechania tylko na samego Sylwestra. W noc sylwestrową bawimy się w jadalni schroniska przy muzyce z odtwarzacza, a o północy wychodzimy na tarasy przed schroniskiem, żeby powitać Nowy Rok. W ramach opłaty za turnus świadczymy: noclegi z pościelą, zabawę sylwestrową, turystyczne menu (co jednak nie oznacza konserwy turystycznej) w noc sylwestrową, 1 wino musujące (tzw. szampan) na 4 os.

sylwester

Uwagi:

  • w ramach oferty sylwestrowej nie działają żadne zniżki, również dla grup
  • wykupienie imprezy sylwestrowej jest obowiązkowe
  • w noc sylwestrową nie obowiązują suknie i garnitury, ze względu na podłogę Panie prosimy nie ubierać butów na obcasie tzw. szpilce
  • nie jesteśmy w stanie przewidzieć jaka będzie pogoda – trzeba uwzględnić trudne warunki dojścia do schroniska (mocne oblodzenie schodów) oraz brak drogi dojazdowej
  • ze względu na duży ruch turystyczny w okresie sylwestrowym nie jesteśmy w stanie przygotować osobnego menu na noc sylwestrową np. dla wegetarian, wegan, osób na diecie bezglutenowej. Nie ma również możliwości zmniejszenia opłaty za sylwestra dla osób pozostających na takiej diecie.
  • trzeba liczyć się z tym, że w wyniku niekorzystnych warunków pogodowych oraz awarii w schronisku może nie być dostawy prądu i wody. W takim przypadku zapewniamy nocleg w warunkach zastępczych (na materacach) w salach w DW „Szczelinka” lub schroniska „Pasterka”. W takim też przypadku stosujemy rabat 50% w odniesieniu do zmienionych miejsc noclegu.
fireworks

Rezerwacja

kontakt: rezerwacja@naszczelincu.pl,
tel.: 74 871 21 93 lub 74 662 91 27 (w godz. 9-21).

 

*obowiązuje wpłata zadatku w wysokości 40% kwoty w ciągu 2 tygodni od potwierdzenia rezerwacji

Ważne!

Zainteresowanie spędzeniem Sylwestra w tak pięknym miejscu jest ogromne, dlatego sugerujemy rezerwowanie miejsc z dużym wyprzedzeniem – im mniejszy pokój, tym szybciej. Zazwyczaj w październiku wyprzedajemy ostatnie wolne miejsca. Niemniej nawet w późniejszych miesiącach warto zapytać o wolne miejsca – zdarzają się rezygnacje z powodów losowych.